Beşiktaş Musiki: Home FAALİYETLER EĞİTİM DÖNEMLERİ

BEŞİKTAŞ MUSİKİ DERNEĞİ İSTANBUL - 1963

EĞİTİM DÖNEMLERİ

e-Posta Yazdır PDF

Derneğimiz eğitim dönemleri her Ekim ayının ilk haftasının, ilk pazartesi günü Dernek binamızda verilen Açılış Kokteyli, ve Fasıl icrasını takiben başlamakta, ve her Pazartesi, Perşembe günleri saat 19.00 - 20.30 arasında Koro Faliyetlerimiz ile devam etmektedir.

Yeni katılmış olan üyelerimiz için, Türk Sanat Musikisi Temel Bilgilerinin verildiği Nazari eğitim derslerimiz her pazartesi günü Koro çalışmamız öncesi saat 18.00 - 19.00 arasında Dernek binamızda verilmektedir.

Koro çalışmalarımıza ek olarak arzu eden dernek üyelerimiz, Cumartesi günleri verilen Ud, Keman, Kanun sınıflarımıza katılabilmektedirler.

Hocalarımız ile ilgili detaylı bilgiyi, Sitemiz de "DERNEĞİMİZ" ana başlığı altındaki "MEVCUT HOCALARIMIZ" bölümünden elde edebilirsiniz.

Kış dönemi eğitim faliyetlerimiz, Ocak ayında verilen konserimiz ile son bulmakta, genelde okulların yarı yıl tatili ile eşgüdümlü tesbit edilen bir aradan sonra Şubat ayı içinde yaz dönemi Koro, ve Enstrüman çalışmalarımız başlamaktadır. Mayıs ayı içinde verilen Sene Sonu Konserimiz, ve Derneğimiz Merkezinde verilen Sezon Kapanış Kokteylimiz ile yıllık çalışma takvimiz son bulmaktadır.

Son Güncelleme ( Cumartesi, 19 Aralık 2015 22:14 )  

Dernek Üyelerimiz

No images

ZİYARETÇİLERİMİZ

mod_vvisit_counterBugün20
mod_vvisit_counterDün142
mod_vvisit_counterBu Hafta285
mod_vvisit_counterGecen Hafta967
mod_vvisit_counterBu Ay1494
mod_vvisit_counterGecen Ay3923
mod_vvisit_counterToplam250060

BEŞİKTAŞ MUSİKİ DERNEĞİ FACEBOOK SAYFASI